Buduj swoją społeczność w social mediach

Prowadzenie social mediów

Chcesz, aby Twój fanpage wyróżniał się na tle konkurencji? Z naszą pomocą wykorzystasz potencjał social mediów w promocji swojej firmy i zyskasz nowych klientów.

Miliony Polaków na co dzień aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Łatwy dostęp do Internetu sprawia, że za pomocą jednego kliknięcia możemy mieć stały kontakt ze swoimi bliskimi, a także z markami, które oferują różnorodne produkty i usługi. Dzięki social mediom możesz wchodzić w interakcję z użytkownikami, którzy mogą zostać Twoimi klientami. Poprzez profesjonalne prowadzenie fanpage zadbamy o to, aby Twoja firma była widoczna w sieci i zaznaczymy jej obecność w Internecie.

  Potrzebujesz darmowej wyceny?

  Współpraca z nami

  Jak działamy?

  Oferta dostosowana do potrzeb

  Przede wszystkim swoje działania dopasowujemy do Twoich oczekiwań oraz grupy odbiorców, do której będą trafiały posty. Bardzo ważna jest dla nas konsultacja, podczas której określamy cele, a także grupę docelową. Oferujemy także pomoc w założeniu Twojej strony w mediach społecznościowych lub odświeżenie istniejącego już fanpage.

  Regularne raporty

  Regularnie będziemy informować Cię o postępach naszych działań oraz efektach, które przynoszą. Stale monitorujemy postępy na Twoim fanpage, co pozwala nam na wprowadzenie ulepszeń i usprawnianie komunikacji między Tobą a klientami.

  Płatne kampanie

  Obsługujemy płatne kampanie reklamowe, których celem jest dotarcie do odbiorców potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami i usługami.

  Przemyślane treści

  Każdy post, który pojawi się na Twoim fanpage, jest przez nas dokładnie przemyślany. W profesjonalny sposób zarządzamy całym profilem i dbamy o to, aby przynosił on dla Ciebie jak największe zyski. Systematycznie publikujemy posty, aby podtrzymać kontakt z klientami i spełnić założenia, które ustaliliśmy w strategii.

  Estetyczna grafika

  Tworzymy estetyczne projekty graficzne, które uatrakcyjnią Twój profil i sprawią, że stanie się on spójny z brandingiem marki. Grafiki, które wykonamy, ułatwiają dotarcie do większej ilości użytkowników oraz zatrzymują uwagę potencjalnego klienta na dłużej.

  Szczegółowa analiza

  Zanim rozpoczniemy prowadzenie fanpage, przeprowadzimy szczegółową analizę dla Twojej firmy, która ma na celu rozpoznanie konkurencji i jej działań, a także stworzenie indywidualnej strategii dla Twojej marki. Uwzględniając specyfikację Twojej branży, stworzymy plan komunikacji z odbiorcami, a także dostosujemy posty, tak aby angażowały, jak najwięcej osób.

  Zyskaj nowych klientów

  Twoi klienci korzystają z
  social mediów

  Facebook, Instagram i LinkedIn – to jedne z najpopularniejszych portali, na których możesz prowadzić działania marketingowe, które mają na celu zwiększenie sprzedaży. Dzięki tym kanałom z łatwością dotrzesz do grupy docelowej, na której zależy Ci najbardziej, zareklamujesz swoje usługi i produkty, a także pogłębisz swoją więź z klientami. Działania, które podejmujemy w tym obszarze, są dopasowane do Twoich potrzeb i mają na celu dotarcie do wartościowych odbiorców i zrozumienie ich potrzeb. Obsługa fanpage w naszym wykonaniu pozwoli Ci zyskać dodatkowe medium, na którym aktywnie będą udzielać się Twoi klienci.

  Korzyści

  Co zyskuje Twoja firma dzięki prowadzeniu profilu w social mediach?

   Jeśli jeszcze nie prowadzisz działań marketingowych na portalach społecznościowych, to właśnie teraz jest na to najlepszy moment. Social media dają dostęp do ogromnej grupy odbiorców, którzy mogą stać się Twoimi klientami. Nie warto tracić tego potencjału, a my podpowiemy Ci, jak można go wykorzystać. Aktywne prowadzenie profili w social mediach niezbędne jest praktycznie w każdym biznesie. Nie ważne czy prowadzisz warsztat samochodowy, czy salon fryzjerski – jesteśmy pewni, że profesjonalne prowadzenie fanpage i inne działania marketingowe w social media, niewielkim kosztem przyniosą Ci satysfakcjonujące zyski

  CO JESZCZE OFERUJEMY

  Dzięki działaniom w social mediach:

  KOSZTY

  Ile kosztuje prowadzenie profilu w social mediach?

  Koszt takiej usługi wyceniamy indywidualnie w zależności od oczekiwań i potrzeb klienta. Nie zaproponujemy Ci strategii dla wielkiej korporacji w momencie, gdy prowadzisz niewielki biznes i chcesz jedynie pogłębić swoją relację z klientami i odwrotnie. Decydując się na naszą pomoc w prowadzeniu social mediów, możesz mieć pewność, że pracujesz z osobami, które znają się na rzeczy i chcą w stu procentach spełnić Twoje oczekiwania. Skupiamy się na wielu aspektach prowadzenia fan page, a poszczególne możliwości są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i potencjału Twojej firmy.

  prowadzenie fanpage cennik

  Cennik

  Ekonomiczny ⭐
  Ekonomiczny ⭐

  od 499zł

  Miesięcznie

  • Prowadzenie fanpage FB
  • do 8 postów miesięcznie
  • Tworzenie treści na fanpage
  • Raportowanie
  Wybierz
  Profesjonalny ⭐⭐⭐
  Profesjonalny ⭐⭐⭐

  od 1499zł

  Miesięcznie

  • Prowadzenie fanpage FB
  • do 16 postów miesięcznie
  • Prowadzenie profilu na INSTAGRAM
  • Tworzenie treści na fanpage
  • Raportowanie
  • Obsługa reklam Ads
  • REMARKETING
  • Obsługa konkursów
  • Monitorowanie marki w sieci
  Wybierz
  Standardowy ⭐⭐
  Standardowy ⭐⭐

  od 899zł

  Miesięcznie

  • Prowadzenie fanpage FB
  • do 12 postów miesięcznie
  • Prowadzenie profilu na INSTAGRAM
  • Tworzenie treści na fanpage
  • Raportowanie
  Wybierz
  TO CO LUBIMY NAJBARDZIEJ

  Opinie klientów

  “Polecam usługi SEO firmy efectownia.pl
  Szczególnie należy zwrócić uwagę na zaangażowanie i chęć rozwoju.
  Bardzo ważnym aspektem jest umiejętność współpracy i podążeania w kierunku wskazanym Panu Michałowi.
  Poza usłuami w zakresie pozycjonowania stron WWW Pan Michał posiada wiedzę zakresu budowy i edycji stron internetowych opratych na wordpress i ta wiedza wielokrotnie przydała się na różnych poziomach współpracy.
  Szczególnie zwraca uwagę fakt, że Pan Michał niesutannie dąży do rowoju swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy nie tylko w zakresie SEO , ale w całym obszarze marketingu internetowego.
  Dziękuję i pozdrawiam”


  📍 Damian Czerski
  Wiceprezes Habza Finanse

  ” Zdecydowanie polecam Pana Michała Kuklińskiego /efectownia.pl/ jako najlepsza Polska firmę SEO / online marketing. Wcześniej miałem do czynienia z top polskimi firmami które nigdy nie dały mi takiego wsparcia jak Pan Michał. Jest świetnym analitykiem rynku, doskonale rozumiem /czuje potrzeby klienta i to co jest najważniejsze wyprzedza potrzeby klienta. W moim przypadku wywiązał się w 101% z założeń które wspólnie obralismy i dzięki temu mam dzisiaj bardzo dobre wyniki mojej firmy. Ważne: efectownia.pl poświęca uwagę i słucha to co mówi klient, dopasowuje budżet do realnych potrzeb. „


  📍 Sebastian Blaszczyk
  Współwłaściciel biura DuaBenua

  ” Bardziej, niż polecam, to polecać już chyba nie można 🙂 Wiadomo, że wszyscy zawsze piszą, że są profesjonalistami, że obsługują kompleksowo, że najwyższej jakości… Ale Michał i jego ekipa NAPRAWDĘ to robią. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla terminowości, solidności i pomysłowości, którą się wykazują. Nie ma chyba pytania, na które nie udzielili mi odpowiedzi nie tylko wyczerpującej, ale przede wszystkim takiej, którą bym zrozumiała. Tu nie ma wciskania na siłę rozwiązań sztampowych czy z podręcznika – jest dopasowywanie działań pod potrzeby klienta, ich regularna kontrola i aktualizacja, a to wszystko przynosi deklarowane efekty. Poza tym ogromna znajomość branży, trendów w SEO i e-commerce, wysoka kultura osobista i szeroko pojęta sympatyczność 😉 Polecam tego Allegrowicza! „


  📍 Olga Wadowska
  Właścicielka Agencji – Królowa Sowa

  CO JESZCZE OFERUJEMY

  Inne oferty

  Reklamy płatne
  Facebook ADS

  Tworzymy strategię, a także wdrażamy kampanie od podstaw

  Prowadzenie
  Google Moja Firma

  Niech Twoja firma bedzie znana w okolicy

  Pozycjonowanie
  stron

  Zdobądź nowych klientów dzięki pozycjonowaniu strony

  Kampanie
  Google ADS

  Sprzedawaj swoje produkty już dziś

  Napisz do nas

   FAQ

   Najczęściej zadawane pytania

   Czy prowadzenie fanpage wiąże się również z przygotowywaniem grafik?

   Nasi graficy chętnie przygotują dla klientów atrakcyjne wizualnie, wyjątkowe grafiki, spójne z identyfikacją wizualną marki, które następnie dołączamy do postów publikowanych w social media. Estetyczne infografiki i wykresy ułatwiają przyciągnięcie uwagi odbiorców i wzmacniają przekaz. W zależności od potrzeb, możemy dostosować się do istniejącego już brandingu lub stworzyć zupełnie nową identyfikację wizualną od podstaw.

   Jakie posty tworzymy w ramach prowadzenia fanpage?​

   Dokładna tematyka postów, która będzie obejmować prowadzenie fanpage, ustalana jest na podstawie branży, preferencji klienta i jego możliwości w zakresie dostarczania nam dodatkowych materiałów. Wśród najczęściej spotykanych typów postów, które przygotowujemy dla naszych klientów, można wymienić newsy z branży, ciekawostki i informacje o nowych produktach. Zawsze dbamy o to, aby przekaz w social media był w pełni unikalny, a także różnorodny i angażujący dla odbiorców.