oferta

Opisy produktów

Zwiększ sprzedaż w sklepie internetowym – postaw na unikatowe, angażujące i zgodne z SEO opisy produktów. Stworzymy je dla Ciebie, dbając zarówno o stronę techniczną i widoczność w wyszukiwarkach, jak i o ciekawą, wartościową treść.

  Potrzebujesz darmowej wyceny?  Dlaczego my

  Stworzymy opisy produktów, dzięki którym:

  arrow
  01
  Strukturą przyjazną SEO
  Strukturą przyjazną SEO

  Wyszukiwarki Cię polubią! Zyskasz widoczność, dzięki której zwiększysz sprzedaż. Opisy produktów pod SEO, które od nas otrzymasz, będą napisane przystępnym, angażującym językiem.

  02
  Oryginalnością
  Oryginalnością

  Twoi klienci dowiedzą się, dlaczego zakupu warto dokonać właśnie u Ciebie! W naszych opisach podkreślimy zalety Twoich produktów, przedstawiając je w ciekawy i praktyczny sposób.

  arrow
  03
  Jakość
  Jakość

  Zbudujesz wiarygodność i profesjonalny wizerunek Twojego sklepu. Opisy produktów to nie tylko sposób na poinformowanie o Twoim asortymencie i jego wyjątkowości, ale również sposób na wzbudzenie zaufania wśród klientów.

  Opisy produktów
  GENERUJ RUCH

  Wyróżnij się na tle konkurencji. Pokaż, dlaczego Twój sklep jest najlepszy!

  Konkurencja w handlu internetowym jest ogromna, niezależnie od branży, w której działasz. Prowadząc sklep internetowy możesz oferować dziesiątki, setki lub nawet tysiące produktów – i każdemu z nich należy się ciekawy, unikatowy oraz stworzony zgodnie z zasadami SEO opis. W Efectowni wiemy, jak tworzyć opisy produktów w sposób atrakcyjny dla wyszukiwarek i jednocześnie angażujący Twoich klientów. Dobierzemy fazy kluczowe i oddamy w Twoje ręce teksty, które nie tylko oddadzą wyjątkowość oferowanych przez Ciebie produktów i będą wysoko pozycjonować się w wyszukiwarce – będą też zachęcać do zakupu, budując wizerunek profesjonalnej, godnej zaufania firmy.

  DLACZEGO WARTO

  Co dadzą Ci opisy produktów w Twoim sklepie?

  CO JESZCZE OFERUJEMY

  Inne usługi

  Prowadzenie Social Media

  Z naszą pomocą wykorzystasz potencjał jaki dają social media

  Copywriting

  Nasze teksty będą sprzedawać Twoje produkty przez 24/7

  Artykuły Poradnikowe

  Nasze artykuły ułatwią Ci budowanie więzi z klientami

  Napisz do nas