oferta

Reklamy płatne Facebook Ads

Zajmujemy się kompleksową obsługą reklam płatnych na Facebooku. Tworzymy strategie, a także wdrażamy kampanie od podstaw i monitorujemy jej przebieg. Swoje działania dopasujemy do budżetu, który w danym momencie chcesz przeznaczyć na Facebook Ads. Jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z taką formą promocji i chcesz na początek zobaczyć jakie efekty ona przynosi, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby na początek ustalić niewielki budżet. Dzięki temu zobaczysz jakie duże możliwości Facebook przygotował dla reklamodawców i jak promocja w mediach społecznościowych może wpłynąć na Twój biznes.

  Potrzebujesz darmowej wyceny?  Płatne reklamy na Facebooku

  Chcesz zwiększyć widoczność swojej strony na Facebooku?

  Social media już od wielu lat są jednym z miejsc, na których firmy z różnych branż mogą prowadzić działania marketingowe i pozyskiwać dzięki temu nowych klientów. Liderem w tej dziedzinie jest oczywiście Facebook, z którego aktywnie korzysta na co dzień miliony Polaków. Mając do dyspozycji tak ogromną bazę aktywnych użytkowników, możesz zareklamować swoje produkty lub usługi, na które z pewnością znajdzie się nie jedna zainteresowana osoba. Nie dziwi więc fakt, że Facebook już jakiś czas temu rozwinął swoje możliwości i oferuje tworzenie reklam płatnych (Facebook Ads). Dzięki nim z większym powodzeniem możesz promować swoją markę, a także zwiększyć widoczność swojej strony na tym portalu społecznościowym.

  Reklama facebook ads
  Korzyści kampanii reklamowej

  Cele kampanii reklamowej Facebook Ads

  01
  01
  Działanie

  Czyli zwiększenie aktywności na fanpage, zwiększenie ruchu na stronie, wyświetlenie filmu, zainstalowanie aplikacji, wysyłanie wiadomości i pozyskiwanie kontaktów. Działania podjęte dzięki reklamom płatnym w social mediach mogą być różnorodne i to Ty decydujesz o tym, na jakiej aktywności zależy Ci najbardziej. Chcesz pozyskać więcej kontaktów, które przydadzą Ci się podczas akcji marketingowych? A może zależy Ci na tym, aby więcej osób angażowało się w dyskusję pod Twoimi postami? Obie te możliwości i jeszcze wiele innych udostępniają kampanie reklamowe na Facebooku.

  02
  02
  Świadomość

  Budowanie świadomości marki i zwiększenie zasięgu strony, to nieodłączny element kampanii reklamowych. W końcu każda firma chce, aby jej produkty i usługi były rozpoznawalne na szeroką skalę, a użytkownicy korzystali właśnie z nich. Dzięki Facebook Ads możesz pozyskiwać nowych klientów.

  03
  03
  Konwersja

  Reklamy płatne, które mają na celu konwersje, służą głównie do sprzedaży produktów. Facebook to miejsce, które skupia miliony ludzi w różnym wieku, o różnych poglądach, pochodzeniu i zainteresowaniach. Daje to ogromne możliwości do tworzenia reklam, które nastawione są na sprzedaż produktu lub usługi. Facebook Ads można kierować do konkretnej grupy odbiorców, którzy są najbardziej zainteresowani daną rzeczą.

  Elementy kampanii reklamowej

  Chcesz stworzyć idealną reklamę?

  Facebook Ads pozwala na bardzo dokładne personalizowanie reklamy. Wiemy jak to wykorzystać i tworzymy kampanie, które przyciągają wzrok i są pozytywnie zapamiętywane przez użytkowników.

  01.
  PPC Advertising

  Tworząc reklamę, bierzemy pod uwagę konkurencyjność Twojej branży i dostosowujemy swoje działania w taki sposób, aby wyróżnić się na tle innych firm. Stawiamy na oryginalność i nie brakuje nam także kreatywności, która pozwala nam tworzyć skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku.

  02.
  Media Managment

  Tworzymy przekaz, który będzie zrozumiały dla Twojej grupy odbiorców i ułatwi Ci kontakt z nimi. Wymyślimy dla Ciebie chwytliwy slogan, hasło, dopasowaną do grupy odbiorców grafikę, a także zajmiemy się targetowaniem reklamy w taki sposób, aby przynosiła ona duże zyski.

  Reklamy na Facebooku można kierować do osób, które są potencjalnie zainteresowane danym produktem lub usługą. Targetując Facebook Ads możesz określić swoje preferencje dotyczące wieku, płci, a nawet lokalizacji użytkownika. Zwiększa to szanse na spełnienie założeń kampanii.

  Facebook ma dostęp do informacji o milionach użytkowników, które poniekąd udostępnia reklamodawcom. Dane te ułatwiają tworzenie płatnych kampanii i poznanie preferencji użytkowników. Wiemy, czy często klikają oni w reklamy, jakie mają zainteresowania, czy są w związku, czy może wolą prowadzić niezależny tryb życia i często zmieniają miejsce zamieszkania. Co prawda nie poznasz tych osób z imienia i nazwiska, ale swoje działania marketingowe na tej platformie możesz dopasować do liczb, które udostępnia Facebook.

  CO JESZCZE OFERUJEMY

  Inne usługi

  Ekonomiczny ⭐
  Ekonomiczny ⭐

  od 499zł

  Miesięcznie

  • Prowadzenie fanpage FB
  • do 8 postów miesięcznie
  • Tworzenie treści na fanpage
  • Raportowanie
  Wybierz
  Profesjonalny ⭐⭐⭐
  Profesjonalny ⭐⭐⭐

  od 1499zł

  Miesięcznie

  • Prowadzenie fanpage FB
  • do 16 postów miesięcznie
  • Prowadzenie profilu na INSTAGRAM
  • Tworzenie treści na fanpage
  • Raportowanie
  • Obsługa reklam Ads
  • REMARKETING
  • Obsługa konkursów
  • Monitorowanie marki w sieci
  Wybierz
  Standardowy ⭐⭐
  Standardowy ⭐⭐

  od 899zł

  Miesięcznie

  • Prowadzenie fanpage FB
  • do 12 postów miesięcznie
  • Prowadzenie profilu na INSTAGRAM
  • Tworzenie treści na fanpage
  • Raportowanie
  Wybierz

  Napisz do nas