oferta

Link building

Na pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania ma wpływ wiele czynników. Jednym z nich są linki, które prowadzą do Twojej witryny, czyli odpowiednio przeprowadzony link building. Zajmujemy się kompleksowym budowaniem struktury linków dla stron www, która ma na celu zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

  Potrzebujesz darmowej wyceny?  Dlaczego MY

  Nasze zalety

  Terminowość

  Nie dajemy na siebie czekać a deadline to dla nas świętość

  Doświadczenie

  Posiadamy aktualną wiedzą z zakresu link buildingu stron

  Jakość

  Nie zależy nam tylko na „odbębnieniu” zadania - liczy się jakość

  Rapotowanie

  Regularnie informujemy klientów o efektach naszych działań

  CIEKAWOSTKI

  Czym jest link, a czym link building?

  Zanim opowiemy Ci, na czym polega link building chcielibyśmy, abyś wiedział, czym właściwie jest sam link. Jest to odnośnik, który można wysyłać drogą elektroniczną i przenosi nas w inne miejsce np. na stronę www, plik, video. Takie „odsyłacze” tworzone są za pomocą kodu HTML i mogą przybierać formę czystego linku np. https://efectownia.pl/ lub anchora, czyli tekstu, który będzie aktywnym hiperłączem np. agencja marketingowa Grudziądz.

  Skoro już wiesz, czym jest link, to chętnie wytłumaczymy Ci także, czym jest link building. Najprościej mówiąc, jest to zdobywanie linków z różnych źródeł, które kierują do danej domeny. Na ten moment bardziej niż ilość linków istotna jest ich jakość – jeszcze kilka lat temu było zupełnie odwrotnie. Istotna jest też dywersyfikacja, czyli zróżnicowanie źródeł, z których pochodzą linki. Link building jest procesem czasochłonnym, który powinien być przeprowadzany przez specjalistów. Mało kto bowiem wie, że nawet kilka linków do domeny pozostawionych w złym miejscu może zaszkodzić pozycji w wynikach wyszukiwania. Dobrej jakości linki zostawiane na wartościowych domenach są o wiele lepsze niż te spamerskie, które mogą nie zmienić nic lub nawet zaszkodzić stronie www.

  czym jest linkbuilding
  Link building

  Jak działamy?

  01
  Analizujemy

  Link building w naszym wykonaniu nie jest dziełem przypadku. Zanim pozyskamy dla Ciebie jakiekolwiek linki, sprawdzamy, w których miejscach najlepiej jest je umieścić.

  02
  Planujemy

  Przygotujemy dla Ciebie strategię, która dopasowana jest do branży, jaką się zajmujesz. Dzięki precyzyjnie opracowanej strategii osiągamy cele, które są dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Nie trzymamy się wyłącznie jednego schematu, a swoje działania dopasujemy do Twoich potrzeb.

  03
  Link Building

  Link building to tak naprawdę ciągłe testowanie. Stale weryfikujemy i dodajemy do swojej listy miejsca, w których warto zostawiać linki. Dzięki temu nasze działania są skuteczne i przynoszą naszym klientom bardzo dobre rezultaty.

  01
  Analiza

  Link building w naszym wykonaniu nie jest dziełem przypadku. Zanim pozyskamy dla Ciebie jakiekolwiek linki, sprawdzamy, w których miejscach najlepiej jest je umieścić

  02
  Link Building

  Link building to tak naprawdę ciągłe testowanie. Stele weryfikujemy i dodajemy do swojej listy miejsca, w których warto zostawiać linki. Dzięki temu nasze działania są skuteczne i przynoszą naszym klientom bardzo dobre rezultaty.

  03
  Planowanie

  Przygotujemy dla Ciebie strategię, która dopasowana jest do branży, jaką się zajmujesz. Dzięki precyzyjnie opracowanej strategii osiągamy cele, które są dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Nie trzymamy się wyłącznie jednego schematu, a swoje działania dopasujemy do Twoich potrzeb.

  Link building

  Chcesz, aby Twoja strona była bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania?

  Stworzymy dla Ciebie dobry profil linków, które będą efektywnie pozycjonować Twoją stronę internetową. Optymalizacja strony pod względem SEO składa się z wielu etapów, a jednym z nich jest właśnie dobrze przeprowadzone pozyskiwanie linków, które prowadzą do domeny. Przyjrzymy się, na jakim etapie obecnie znajduje się Twoja strona, jakie linki posiada i które z nich są wartościowe. Przygotujemy strategię link buildingu, która będzie idealnym uzupełnieniem pozostałych działań, które możemy przeprowadzić na Twojej stronie.

  Dzięki wartościowym linkom, które prowadzą do Twojej witryny, staniesz się bardziej widoczny w Google, co może bezpośrednio przełożyć się na większe zainteresowanie Twoją ofertą.

  Pozyskujemy linki zarówno dla stron, jak i sklepów internetowych. Jeśli zainteresowała Cię możliwość budowania profilu linków dla Twojej strony z naszą agencją, to zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i opowiemy o możliwościach, które jesteśmy w stanie Ci zaproponować.

  CO JESZCZE OFERUJEMY

  Inne usługi

  Pozycjonowanie Stron

  Pomożemy Ci zwiększyć widoczność Twojej strony w Google

  Audyt SEO

  Przeprowadzimy audyt i stworzymy strategię dla Twojej strony

  Copywriting

  Nasze teksty będą sprzedawać Twoje produkty przez 24/7

  Napisz do nas