Optymalizacja poprzez budowanie profilu linków!

Link building

Wysoka pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania zależy od wielu czynników. Jednym z kluczowych elementów jest budowa odpowiedniej struktury linków, które prowadzą do Twojej witryny, czyli link building.

 • Specjalizujemy się w kompleksowej optymalizacji struktury linków dla witryn internetowych, mającej na celu zwiększenie ich widoczności w wynikach wyszukiwania.
 • Tworzymy spersonalizowaną strategię link buildingu, uwzględniającą profil Twojej witryny oraz cele biznesowe.
 • Dążymy do uzyskania naturalnych, wartościowych linków związanych z Twoją branżą.

Rozpocznij proces optymalizacji poprzez budowę linków i zyskaj przewagę nad konkurencją! 👇👇👇

google rating

  Potrzebujesz darmowej wyceny?

  01
  Wiedza i doświadczenie

  Głęboka wiedza i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie SEO gwarantuje wysoką skuteczność naszych działań.

  02
  Przejrzyste zasady

  Nie stosujemy sztucznych ani nieetycznych praktyk – nasze metody są zgodne z wytycznymi wyszukiwarek.

  03
  Wysokiej jakości źródła

  Skupiamy się na różnorodnych miejscach, takich jak strony branżowe z autorytetem, artykuły gościnne, własne bogate zaplecze blogowe i wiele innych.

  04
  Ścisła współpraca

  Działamy w pełnej współpracy z Tobą, zapewniając przejrzystość i raportowanie efektów naszych działań.

  Link building z Efectownią

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  arrow
  01
  Rozpoczniemy od audytu istniejących linków prowadzących do Twojej witryny.
  Rozpoczniemy od audytu istniejących linków prowadzących do Twojej witryny.

  arrow
  02
  Stworzymy strategię link buildingu, dopasowaną do potrzeb i celów, jakie chce osiągnąć Twoja firma.
  Stworzymy strategię link buildingu, dopasowaną do potrzeb i celów, jakie chce osiągnąć Twoja firma.

  03
  Znajdziemy wysokiej jakości źródła do umieszczenia linków. Regularnie monitorujemy postępy i dostosowujemy strategię.
  Znajdziemy wysokiej jakości źródła do umieszczenia linków. Regularnie monitorujemy postępy i dostosowujemy strategię.

  Ciekawostka

  Czym jest link?

  Jest to odnośnik, który można wysyłać drogą elektroniczną i przenosi nas w inne miejsce np. na stronę WWW, plik, video. Takie „odsyłacze” tworzone są za pomocą kodu HTML i mogą przybierać formę czystego linku np. https://efectownia.pl/ lub anchora, czyli tekstu, który będzie aktywnym hiperłączem np. agencja marketingowa Grudziądz.

  Co to jest link building?

  Link building to zdobywanie linków z różnych źródeł, które kierują do danej domeny.

  Piotr Smargol - Head of SEO
  Dlaczego warto inwestować w link building?

  Zalety link buildingu

  • Linki dobrej jakości, umieszczone na domenach z autorytetem, stanowią największą wartość i znacząco wpływają na polepszenie pozycji w wynikach wyszukiwania.
  • Linki z różnorodnych źródeł kierują użytkowników do Twojej domeny, zwiększając widoczność strony internetowej.
  • Wartościowe linki wzmacniają autorytet i wiarygodność Twojej witryny. Warto wiedzieć, że obecnie, od ilości linków ważniejsza jest ich jakość (jeszcze kilku lat temu było zupełnie odwrotne).
  • Uzyskiwanie linków z różnorodnych miejsc (dywersyfikacja) przyciąga więcej ruchu organicznego i umożliwia dotarcie do nowych grup docelowych.
  • Link building wspomaga budowę relacji z innymi witrynami.
  • Dobrej jakości odnośniki poprawiają indeksację strony przez wyszukiwarki (dlatego trzeba bardzo uważać na spamowe linki, które mogą nie tylko nie przynieść korzyści, ale nawet szkodzić stronie internetowej).
  • Link building tworzy trwałe źródła ruchu.
  • Mocny profil linków skutkuje wzrostem konwersji i sprzedaży.
  Sprawdź nasze REALIZACJE z zakresu SEO

  Efekty naszej pracy!

  SpłataPożyczek.pl
  SpłataPożyczek.pl

  Wzrost ruchu o 2235%

  • 558 fraz w TOP 3
  • 1980 fraz w TOP 10
  • 7874 fraz w TOP 50
  • 2235% więcej użytkowników
  • 2520% więcej połączeń telefonicznych
  Zobacz więcej
  KROK PO KROKU

  Jak wygląda proces pozycjonowania
  strony z naszą agencją?

  01
  Analiza

  W naszym podejściu do link buildingu nie ma miejsca na przypadki. Zaczynamy od dokładnej analizy już istniejących linków, prowadzących do Twojej strony. Kolejno wybieramy najlepsze lokalizacje do umieszczenia nowych linków, które przyniosą istotne efekty.

  02
  Planowanie

  Tworzymy strategię, skrojoną na miarę Twojej branży i specyfiki działalności. Indywidualnie dostosowana strategia pozwala nam osiągać cele zgodne z charakterem Twojego biznesu. Nie trzymamy się sztywnych schematów.

  03
  Link building

  Dla nas budowa linków to nieustanne testowanie. Systematycznie oceniamy i dodajemy do naszej listy nowe wartościowe źródła, w których umieszczamy linki. Ta elastyczność gwarantuje, że nasze działania są efektywne, przynosząc naszym klientom znakomite rezultaty.

  04
  Optymalizacja

  Proces budowy linków nie kończy się na ich tworzeniu. Systematycznie monitorujemy rezultaty naszych działań i modyfikujemy strategię, jeśli zajdzie taka potrzeba, aby zapewnić Twojej witrynie osiągnięcie najlepszych wyników.

  Link building
  z efectownią

   Nie wiesz, jak zacząć?

   Strategia link buildingu z Efectownią!

   Jesteśmy tutaj, by stworzyć dla Ciebie solidny profil linków, który skutecznie podniesie pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Proces optymalizacji SEO składa się z wielu skomplikowanych etapów, a jednym z kluczowych aspektów jest właściwa strategia pozyskiwania wartościowych linków prowadzących do Twojej domeny. Przeprowadzimy dokładny audyt bieżącego stanu Twojej strony, zbadamy, jakie linki do niej prowadzą oraz wyróżnimy te o największej wartości. Na tej podstawie opracujemy strategię link buildingu, która uzupełni inne działania mające na celu wzmocnienie Twojej obecności online.

   Przez pozyskiwanie wartościowych linków, Twoja strona będzie lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania Google, co bezpośrednio przełoży się na większe zainteresowanie Twoją ofertą.

   Pozyskujemy linki zarówno dla stron internetowych, jak i sklepów online. Jeśli zainteresowała Cię możliwość budowania solidnego profilu linków przy wsparciu naszej agencji, zapraszamy do nawiązania kontaktu. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb oraz omówimy pełen zakres możliwości, jakie możemy Ci zaoferować.

   CO JESZCZE OFERUJEMY

   Nasza oferta

   Pozycjonowanie E-Commerce​

   Zdobądź nowych klientów dzięki pozycjonowaniu strony

   Kliknij tutaj
   Pozycjonowanie Lokalne​

   Wyróżnij się na tle konkurencji i bądź znany w swoim mieście

   Kliknij tutaj
   Konsultacje SEO

   Dowiedz się jak pozycjonować i reklamuj firmę

   Kliknij tutaj
   Audyty SEO​

   Przeprowadzimy audyt optymalizacyjny Twojej strony

   Kliknij tutaj
   TO CO LUBIMY NAJBARDZIEJ

   Opinie klientów

   Skontaktuj się
   z nami - pomożemy 😉

    FAQ

    Link building - FAQ

    Jak działa link building?

    Link building to proces zdobywania linków zwrotnych tzw. backlinków kierujących do Twojej strony internetowej z innych witryn. Jest to jeden z kluczowych elementów strategii SEO, ponieważ wyszukiwarki, takie jak Google, używają linków jako jednego ze wskaźników wiarygodności i autorytetu strony.

    Ile kosztuje link building?

    Nie można jednoznacznie określić, ile kosztuje link building. Zakres prac zawsze dopasowujemy do budżetu klienta i potrzeb (ilości, jakości) linków na projekt. Podobnie, jak w przypadku Google Ads, także w link buildingu nie ma maksymalnej kwoty, którą można przeznaczyć na działania w tym zakresie. Można wręcz nieskończenie zwiększać budżet. Dlatego, zamiast zadawać pytanie, „ile kosztuje link building”, należy zapytać, jakie linki są potrzebne, co jest naszym celem nadrzędnym (np. zwiększenie pozycji sklepu, widoczności).

    Kiedy warto sięgnąć po link building?

    Link building to jeden z elementów pozycjonowania. Dlatego przy każdym procesie SEO sięgamy po link building, bo to nieodłączny element działań.

    Jak zrobić link building samodzielnie?

    Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, „jak zrobić link building samodzielnie”, najprawdopodobniej nie masz potrzebnej wiedzy i narzędzi. Lepiej nie podejmować się tego zadania na większą skalę bez doświadczenia. Jednakże z całą pewnością nie zaszkodzi (i można to zrobić samodzielnie, nawet nie posiadając wiedzy z zakresu SEO) pozyskanie linków naturalnie od swoich partnerów czy kontrahentów.

    Jak wybrać firmę do link buildingu?

    Weryfikując firmę, której chcemy powierzyć proces zdobywania linków, warto zwrócić uwagę na jakość obsługi, cenę, usługi czy szerokość własnego zaplecza blogowego agencji.

    Jak sprawdzić, czy działania link buildingu przynoszą efekty?

    Zweryfikować, czy działania link buildingu przynoszą efekty, możemy za pomocą wyników w Google Search Console. Musimy jednak pamiętać, że sam link building to nie wszystko. Proces pozycjonowania strony internetowej przyniesie zamierzone rezultaty, jeśli wszystkie elementy będą prowadzone odpowiednio.

    Czy link building wymaga wprowadzenia zmian na stronie?

    Link building nie wymaga wprowadzania zmian na stronie. Dotyczy działań na innych witrynach, które wpływają na Twoją WWW.

    Ile trwa link building?

    Proces link buildingu może być bardzo rozbudowany. Ile potrwa, zależy więc od ilości linków, które chcemy pozyskać, czy efektów, jakie chcemy osiągnąć.

    Kiedy widoczne są pierwsze efekty działań link buildingu?

    Zakres działań, jakie możemy podjąć w link buildingu, jest bardzo szeroki. Na pierwsze efekty procesu będziemy musieli więc trochę poczekać, zwłaszcza gdy staramy się o to, aby link building był jak najbardziej naturalny i pochodził z wartościowych źródeł.

    Skąd pozyskiwane są linki zewnętrzne w link buildingu?

    Linki w procesie link buildingu pozyskiwane są z własnych zaplecz klienta lub agencji prowadzącej działania (tzw. PBNy), artykułów sponsorowanych publikowanych na innych portalach. Stanowczo odchodzi się od profili, for czy katalogów.

    Nie zwlekaj !

    Pomożemy Tobie w całym procesie.