Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron GrudziądzPOZYCJONOWANIE STRON

kluczem do Twojego sukcesu finansowego!

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w dzisiejszych czasach powstaje tak wiele stron internetowych? Nie dzieje się to przypadkowo. Osoby, które decydują się na podjęcie tego kroku doskonale bowiem zdają sobie sprawę, że własna strona internetowa to szansa na zarabianie bardzo dużych pieniędzy. Oczywiście, nie jest to takie łatwe. Trzeba podkreślić, że aktualnie konkurencja – praktycznie w każdym sektorze – jest ogromna. To oznacza, że satysfakcjonujące wyniki finansowe osiągają tak naprawdę tylko najlepsi. Chcecie dołączyć do tego grona? Nie wiecie jednak co zrobić, aby zarabiać dobre pieniądze z tytułu prowadzonej strony internetowej i zyskać tym samym wolność finansową?

 


Pozycjonowanie stron GrudziądzPOZYCJONOWANIE STRON

Kluczem do sukcesu jest odpowiednio przeprowadzone pozycjonowanie stron internetowych. Dlaczego ta usługa jest tak istotna? Pozwólcie, że postaram się Wam to wyjaśnić. Ludzie szukając informacji w Internecie wpisują konkretne słowa do wyszukiwarek. Następnie na komputerach pojawiają im się propozycję stron, które są związane z tą tematyką. Statystyki pokazują, że zdecydowana większość osób wchodzi tylko na lokalizacje internetowe umieszczone na pierwszej stronie wyszukiwarki. To oznacza, że właściciele stron będących na dalszych pozycjach mają zdecydowanie mniej wyświetleń. Niestety, to przekłada się na mniejsze zyski finansowe z prowadzonej działalności internetowej. Wiele osób jest tym faktem zniechęconych i zaczyna zaniedbywać własną stronę, a z czasem o niej kompletnie zapomina.

 

 

 


Pozycjonowanie stron GrudziądzPOZYCJONOWANIE

Na szczęście jest wyjście z tej sytuacji. Nie musicie rezygnować z Waszych marzeń o dużych zarobkach. Musicie jednak zdecydować się na profesjonalne pozycjonowanie stron. Dzięki temu Wasze lokalizacje online będą systematycznie szły do góry, a użytkownicy, którzy będą szukali konkretnych informacji (związanych z prowadzoną przez Was stroną) coraz częściej będą Was odwiedzać. To prowadzi do większej liczby kliknięć, lepszych zarobków oraz większych możliwości negocjacyjnych – w aspekcie rozmów z ewentualnymi partnerami (co też rzecz jasna przekłada się na zarabianą gotówkę). Wyższa pozycja w wyszukiwarkach to także większą chęć do działania i radość z prowadzenia strony. Aby to wszystko było możliwe warto zatem wybrać pozycjonowanie stron, które zostanie zrealizowane relatywnie szybko i profesjonalnie.

 

 

 


JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Wychodzę z założenia, że na końcowy sukces składają się pojedyncze detale, dlatego przykładam bardzo dużą uwagę do każdego etapu realizowanego zamówienia.

KONTAKT

Pierwszy krok należy do Was – jeśli uznacie, że warto się ze mną skontaktować, to powinniście zadzwonić lub wysłać e-mail. Na wszystkie wiadomości staram się odpowiadać w możliwie najkrótszym czasie.

ANALIZA

Dokładnie analizuję daną sytuację i niczym lekarz stawiam diagnozę, która powinna przynieść rozwiązanie problemów z daną stroną internetową. W dalszej kolejności przedstawiam proponowane sposoby na poradzenie sobie z konkretną kwestią.

RAPORT

Po zakończonych pracach piszę szczegółowy raport z wykonanych działań, aby czarno na białym można było zauważyć różnicę przed podjęciem ze mną współpracy oraz po sfinalizowaniu projektu.

WSPÓŁPRACA

Do tej pory jeszcze nie zdarzyło się, żeby klienci byli niezadowoleni z końcowych efektów – Wy także możecie znaleźć się w tym gronie.

 

POZYCJONOWANIE LOKALNE – CO WARTO O NIM WIEDZIEĆ?

Oferujecie usługi tylko w konkretnym mieście czy miasteczku? Nie jesteście jednak zadowoleni z wyników sprzedaży? W takim razie zapraszam do krótkiego artykułu na temat pozycjonowania lokalnego, które stanowi antidotum na rozwiązanie tego kłopotu.

Pozycjonowanie lokalne to nic innego, jak szereg działań, które mają na celu sprawić, że Wasze strony internetowe będą wyświetlały się użytkownikom (na wysokich pozycjach), którzy poszukują danych informacji lub usług w konkretnej lokalizacji. Warto tutaj wspomnieć o geolokalizacji wyników, która jest obecnie stosowana przez wyszukiwarki. Obecnie są one na tyle inteligentne, że potrafią wskazywać użytkownikom konkretne propozycje stron (zawierających pożądane wiadomości, produkty czy usługi), które są związane z ich aktualnym miejscem korzystania z Internetu. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na pozycjonowanie lokalne, które pozwala dotrzeć do odbiorców mieszkających niedaleko na przykład danego sklepu.

Usługa polega na doborze odpowiednich fraz kluczowych, poprawnej optymalizacji strony oraz pozyskiwaniu wartościowych linków z rozmaitych, merytorycznych źródeł. Dobrze przeprowadzone pozycjonowanie lokalne poprawia indeksację oraz pozycję danej strony (odnośnie konkretnych fraz). To pozwala szybciej i efektywniej dotrzeć do klientów zainteresowanych danymi produktami czy usługami, co oczywiście przekłada się na zwiększenie konwersji i uzyskiwane wyniki finansowe.


DLACZEGO WARTO WYKONYWAĆ POZYCJONOWANIE “LONG-TAIL”?

Prowadzicie własną stronę internetową, ale ilość odwiedzających nie jest dla Was w żaden sposób satysfakcjonująca? Sprawdźcie, dlaczego warto wykonywać pozycjonowanie long tail.

Pozycjonowanie long tail to tak zwane pozycjonowanie długiego ogona. Co to oznacza w praktyce? W ramach tej usługi należy skupić się na dokładnie dobranych i długich frazach kluczowych. Dzięki temu można dotrzeć do użytkowników, którzy w czasie korzystania z wyszukiwarek są bardzo konkretni i wpisują wiele słów (nawet minimum 4-5), aby jak najdokładniej znaleźć dane informacje, usługi czy produkty. W związku z tym, wybierając frazy do pozycjonowania long tail należy zdecydować się na takie kombinacje wyrazów, które są używane przez potencjalnych klientów danej strony.

Tą uniwersalną i coraz skuteczniejszą metodę można zastosować do całych stron lub jej konkretnych elementów. Jakie są najważniejsze zalety? Profesjonalnie zrealizowane pozycjonowanie long tail ma dużo większe szanse na powodzenie, ponieważ jest zdecydowanie mniejsza konkurencja na konkretne i długie ciągi składające się nawet z kilku wyrazów. Oprócz tego taka usługa jest tańsza, gdyż zazwyczaj potrzeba mniej czasu, aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. To zaś przekłada się na większą liczbę odwiedzin oraz większą liczbę zarabianych pieniędzy.

Skontaktuj się ze mną!

Masz pytania? Nie krępuj się zadzwoń, potrzebujesz porady, a może wyceny ? Użyj formularza kontaktowego !

Michał Kukliński

  • 785 374 439