seo dla ciebie

Pozycjonowanie stron

To działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie najczęściej idzie w parze z SEO, czyli search engine optimization, polegającym na takim konstruowaniu tekstów znajdujących się na stronie, żeby wyszukiwarki „widziały” ją jako wiarygodną i zawierającą wartościowe treści i tym samym indeksowały ją wyżej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie nie jest jednak procesem łatwym i warto zdawać sobie z tego sprawę już na etapie tworzenia swojego miejsca w sieci. Jest to proces bardzo złożony, na który składa się wiele czynników. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że wiemy, w jaki sposób możemy pomóc Twojej stronie www.

  Potrzebujesz darmowej wyceny?  Co na start?

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  arrow
  01
  Przygotujemy wysokiej jakości treści na stronę
  Przygotujemy wysokiej jakości treści na stronę

  arrow
  02
  Zadbamy o skuteczny link building
  Zadbamy o skuteczny link building

  03
  Dopasujemy odpowiednie słowa kluczowe
  Dopasujemy odpowiednie słowa kluczowe

  dlaczego warto się pozycjonować

  Korzyści pozycjonowania

  ✅ Wzrost widoczności serwisu w wynikach organicznych

  ✅ Wzrost zysków dla firmy

  ✅ Dywersyfikacja ruchu do serwisu

  ✅ Budowa roli eksperta na rynku

  ✅ Długofalowe efekty

  ✅ Dotarcie do potencjalnej grupy odbiorców

  ✅ Zdobycie przewagi nad konkurencją

  ✅ Zwiększona rozpoznawalność marki na rynku

  ✅ Szansa dla małych biznesów

  ✅ Skalowalność w długim okresie

  DLACZEGO MY

  Dlaczego warto z nami wspólpracować?

  Terminowość

  Działania w określonych ramach czasowych i wywiązywanie się z ustalonych w umowie terminów to dla nas priorytet.

  Doświadczenie

  Wieloletnie doświadczenie oraz posiadanie w swoich szeregach specjalistów z wielu dziedzin, pozwala prowadzić nam projekty kompleksowo.

  Raporty

  Wszelkie prowadzone przez nas działania potwierdzone są raportem, co decyduje o tym, że nasza praca jest przejrzysta i zrozumiała dla każdego klienta.

  Realizacje

  Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Zawsze działamy na podstawie przeprowadzonego audytu, analizy konkurencji oraz możliwości i potrzeb klienta.

  Sprawdź nasze REALIZACJE

  Efekty naszej pracy!

  facebook-Profile_Picture___soci

  SpłataPożyczek

  facebook-Profile_Picture___soci

  Spłata Pożyczek – pośrednictwo kredytowe, specjalizacja trudne kredyty i konsolidacja zobowiązań. Klient, którego widoczność w sieci budujemy od samego początku. Tym razem celem było jednoczesne budowanie pozycji leadera w branży i generowanie leadów.

  Zobacz jakie działania podjęliśmy i jakie efekty uzyskaliśmy.

  Usługa

  🔹 Pozycjonowanie

  Efekty

  🔸 558 fraz w TOP 3
  🔸 1980 fraz w TOP 10
  🔸 7874 fraz w TOP 50
  🔸 2235% zwiększony ruch
  🔸 2359% więcej wniosków

  Konsultacje

  Każdy projekt poprzedzony jest szczegółową konsultacją, która pozwoli nam zrozumieć Twoje potrzeby. Dzięki temu będziemy wiedzieć, czego od nas oczekujesz, a my przedstawimy Ci propozycje dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu. Konsultacje mogą odbywać się „face to face” lub za pośrednictwem internetu, jeśli np. mieszkasz w innym mieście. W swojej pracy, na co dzień, korzystamy z dobrodziejstw technologii. Uważamy także, że konsultacje z klientami online nie odbiegają znacząco od tych przeprowadzonych przy kawie – choć w takich również chętnie bierzemy udział. To kolejny dowód na to, jak wielką moc ma internet i firma, która istnieje w sieci.

  Raport SEO oraz analiza

  W momencie, gdy przeprowadzimy dla Ciebie audyt, skupiamy się nie tylko na statystykach i dużych liczbach. Bardzo ważne jest dla nas podjęcie dalszej rozmowy na temat strony www, którą chcesz rozwijać. W tym momencie możemy wyznaczyć sobie kolejne cele, które przez cały okres współpracy będą nas napędzać do działania i wspinania się po pozycjach w wyszukiwarce. W tym momencie powierzasz nam coś niezwykle ważnego – zaufanie, którego nie możemy i nie chcemy zawieść.

  Raport SEO

  Pozycjonowanie stron

  Od teraz cały nasz zespół skupia się nad tym, aby wypracować dla Ciebie jak najlepsze wyniki. Zapewnimy Ci kompleksową usługę, która ma na celu wypromowanie Twojej marki w sieci oraz co ważne – pozyskiwanie klientów i zarabianie. Tworzymy grupę pozytywnie nastawionych ludzi, którzy są specami w różnych dziedzinach. Od grafiki, prowadzenia portali społecznościowych i copywritingu, po pozycjonowanie oraz prowadzenie kampanii Google Ads. Co nas łączy? Wspólny cel, którym jest zbudowanie dla Ciebie jak najlepszej pozycji w Google.

  Pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie wizytówek Google Moja Firma

  Posiadanie oraz skuteczne prowadzenie konta w Google Moja Firma to jedno z działań, które może wesprzeć promocję Twojej firmy w internecie. Dzięki temu wizytówka Twojej firmy będzie pojawiać się w lokalnych wynikach wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniej frazy np. fryzjer Warszawa, jeśli prowadzisz salon fryzjerski właśnie w tym mieście. Chętnie pomożemy Ci w założeniu konta w GMF oraz zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej wizytówki. Dzięki temu możesz zyskać więcej klientów ze swojej okolicy, co przełoży się na większe zyski.

  Audyt SEO​

  Po konsultacji, na której poznasz podstawowe zagadnienia na temat SEO i poznasz naszą propozycję, przychodzi czas na audyt. W momencie, gdy znamy Twój biznesplan, potrzeby i oczekiwania wobec nas, przeprowadzenie go jest czystą przyjemnością. Audyt przeprowadzamy zarówno na etapie tworzenia strony, jak i w momencie, gdy funkcjonuje już ona od jakiegoś czasu. Dzięki temu będziemy wiedzieć jak pozycjonować Twoją stronę i nad jakimi rzeczami warto skupić się nieco dłużej.

  CO JESZCZE OFERUJEMY

  Nasza oferta

  Pozycjonowanie
  E-Commenrce

  Zdobądź nowych klientów dzięki pozycjonowaniu strony

  Pozycjonowanie
  Lokalne

  Wyróżnij się na tle konkurencji i bądź znany w swoim mieście

  Konsultacje
  SEO

  Dowiedz się jak pozycjonować i reklamuj firmę

  Audyty
  SEO

  Przeprowadzimy audyt optymalizacyjny Twojej strony

  TO CO LUBIMY NAJBARDZIEJ

  Opinie klientów

  “ Polecam usługi SEO firmy efectownia.pl
  Szczególnie należy zwrócić uwagę na zaangażowanie i chęć rozwoju.
  Bardzo ważnym aspektem jest umiejętność współpracy i podążeania w kierunku wskazanym Panu Michałowi.
  Poza usłuami w zakresie pozycjonowania stron WWW Pan Michał posiada wiedzę zakresu budowy i edycji stron internetowych opratych na wordpress i ta wiedza wielokrotnie przydała się na różnych poziomach współpracy.
  Szczególnie zwraca uwagę fakt, że Pan Michał niesutannie dąży do rowoju swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy nie tylko w zakresie SEO , ale w całym obszarze marketingu internetowego.
  Dziękuję i pozdrawiam ”


  📍 Damian Czerski
  Wiceprezes Habza Finanse

   

  ” Zdecydowanie polecam Pana Michała Kuklińskiego /efectownia.pl/ jako najlepsza Polska firmę SEO / online marketing. Wcześniej miałem do czynienia z top polskimi firmami które nigdy nie dały mi takiego wsparcia jak Pan Michał. Jest świetnym analitykiem rynku, doskonale rozumiem /czuje potrzeby klienta i to co jest najważniejsze wyprzedza potrzeby klienta. W moim przypadku wywiązał się w 101% z założeń które wspólnie obralismy i dzięki temu mam dzisiaj bardzo dobre wyniki mojej firmy. Ważne: efectownia.pl poświęca uwagę i słucha to co mówi klient, dopasowuje budżet do realnych potrzeb. „


  📍 Sebastian Blaszczyk
  Współwłaściciel biura DuaBenua

   

  „Współpracujemy z agencją Efectownia.pl już od pewnego czasu. Firma dała się poznać jako profesjonalny zespół solidnych kontrahentów. Współpraca z nimi układa się doskonale. Prawdziwi fachowcy znający się na rzeczy. Wychodzą z inicjatywą, wiedzą co i jak należy zrobić i robią to skutecznie i szybko. Bardzo sprawnie rozpoznali naszą branżę oraz ofertę firmy, co pozwala na trafne i skuteczne prowadzenie komunikacji. Sami pilnują prowadzonych projektów i terminów, co daje mi duży komfort współpracy i możliwość skupienia się na swoich firmowych sprawach. Poprzez szeroką ofertę prowadzonych działań na wysokim poziomie (copywriting, SEO, grafika, social, adsy itd.). umożliwiają wspólną realizację różnorodnych i złożonych kampanii. Przy tym wszystkim Pan Michał to bardzo sympatyczna osoba, na której można polegać, profesjonalista, zawsze miły i taktowny, otwarty na potrzeby Klienta i pomocny. Szczerze polecam współpracę z agencją Efectownia.pl!”


  📍 Grzegorz Obrębski
  Comverga

  Napisz do nas


   FAQ

   Pozycjonowanie stron - FAQ

   Jakie korzyści może przynieść pozycjonowanie?​

   Skuteczne pozycjonowanie witryny sprawia, że zajmuje ona wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google na słowa kluczowe związane z prowadzoną działalnością. Dzięki temu możliwe jest pozyskanie tak zwanego ruchu organicznego, w przypadku którego nie ma konieczności płacenia za każde kliknięcie. Ruch na stronie przekłada się zaś na nowych klientów.

   Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

   Koszt pozycjonowania witryny ustalany jest indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia, takimi jak oczekiwane wyniki oraz branża, w jakiej działa klient. Wpływają na niego między innymi oczekiwania i potrzeby klienta, a także obecny stan strony.

   Co składa się na pozycjonowanie strony?​

   Pozycjonowanie witryny jest złożonym procesem, na który składają się zazwyczaj takie elementy, jak linkbuilding, optymalizacja strony internetowej oraz przygotowanie treści stworzonych z myślą o SEO. Strategia pozycjonowania jest zawsze opracowywana na podstawie wyczerpującego researchu, aby zapewnić jej maksymalną efektywność.

   Kiedy pojawią się efekty pozycjonowania witryny?​

   To, po jakim okresie widoczne będą pierwsze znaczące efekty pozycjonowania strony, zależne jest od wielu indywidualnych czynników. Można wśród nich wymienić obecne pozycje witryny i jej optymalizację pod kątem SEO, trudność wybranych słów kluczowych oraz budżet.