seo dla ciebie

Pozycjonowanie stron

To szereg działań, mających na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania, na wybrane słowa kluczowe. Pozycjonowanie idzie w parze z SEO, polegającym na optymalizowaniu struktury i kodu strony oraz treści.

 • Pozycjonowanie to bardzo złożony proces, na który składa się wiele czynników.
 • Wiemy co zrobić, aby wyszukiwarki „widziały” Twoją stronę jako wiarygodną i zawierającą wartościowe treści. Tym samym indeksowały ją wyżej w wynikach wyszukiwania.
 • Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że możemy pomóc Twojej stronie WWW. 👇👇👇
google rating

  Potrzebujesz darmowej wyceny?

  01
  Terminowość

  Działanie w określonych ramach czasowych i wywiązywanie się z ustalonych w umowie terminów to dla nas priorytet.

  02
  Doświadczenie

  Wieloletnie doświadczenie oraz posiadanie w swoich szeregach specjalistów z wielu dziedzin, pozwala prowadzić nam projekty kompleksowo.

  03
  Raporty

  Wszelkie prowadzone przez nas działania potwierdzone są raportem, co decyduje o tym, że nasza praca jest przejrzysta i zrozumiała dla każdego klienta.

  04
  Realizacje

  Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Zawsze działamy na podstawie przeprowadzonego audytu, analizy konkurencji oraz możliwości i potrzeb klienta.

  dobry start w SEO z efectownia

  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  arrow
  01
  Przygotujemy wysokiej jakości treści na stronę
  Przygotujemy wysokiej jakości treści na stronę

  arrow
  02
  Zadbamy o skuteczny link building
  Zadbamy o skuteczny link building

  03
  Dopasujemy odpowiednie słowa kluczowe
  Dopasujemy odpowiednie słowa kluczowe

  Piotr Smargol - Head of SEO
  dlaczego warto się pozycjonować

  Korzyści pozycjonowania

  • Wzrost widoczności serwisu w wynikach organicznych
  • Wzrost zysków dla firmy​
  • Długofalowe efekty​
  • Zwiększona rozpoznawalność marki na rynku
  • Dywersyfikacja kanałów pozyskiwania klienta
  • Zdobycie przewagi nad konkurencją​
  Sprawdź nasze REALIZACJE z zakresu SEO

  Efekty naszej pracy!

  SpłataPożyczek.pl
  SpłataPożyczek.pl

  Wzrost ruchu o 2235%

  • 558 fraz w TOP 3
  • 1980 fraz w TOP 10
  • 7874 fraz w TOP 50
  • 2235% więcej użytkowników
  • 2520% więcej połączeń telefonicznych
  Zobacz więcej
  KROK PO KROKU

  Jak wygląda proces pozycjonowania
  strony z naszą agencją?

  01
  Konsultacje SEO

  Każdy projekt poprzedzony jest briefem, dzięki któremu poznamy dotychczasową strategię Twojej firmy, cele marketingowe, Twoich klientów czy konkurencję. Kolejnym etapem jest szczegółowa konsultacja. Dzięki temu dowiemy się, czego od nas oczekujesz i przedstawimy Ci propozycje dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu.

  02
  Audyt SEO​

  Gdy znamy Twój biznesplan, potrzeby i oczekiwania, stworzenie go jest czystą przyjemnością. Audyt przeprowadzamy zarówno na początku współpracy, jak i po określonym w strategii czasie. Dzięki temu wiemy jak pozycjonować Twoją stronę i nad jakimi rzeczami warto skupić się nieco dłużej.

  03
  Pozycjonowanie i SEO

  Zoptymalizujemy Twoją stronę WWW pod kątem technicznym – struktura oraz kod strony. Wdrożymy wszelkie działania mające na celu zwiększenie widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania na dane słowa kluczowe. Zaimplementujemy narzędzia analityczne, które pozwolą m.in. na śledzenie jakości prowadzonych działań.

  04
  Rozbudowa contentu i link building

  Zoptymalizujemy treści na stronie w oparciu o oczekiwania Twoich klientów, jak i wymagania wyszukiwarki. Zaplanujemy i wdrożymy strategię link buildingu, nakierowaną na pozyskiwanie odnośników tylko z zaufanych źródeł, zgodnych z tematyką Twojej branży. Zajmiemy się także linkowaniem wewnątrz witryny.

  05
  Raport SEO oraz analiza

  W tym momencie możemy wyznaczyć sobie kolejne cele, które przez cały okres współpracy będą nas napędzać do działania i wspinania się po pozycjach w wyszukiwarce. Powierzasz nam coś niezwykle ważnego – zaufanie, którego nie możemy i nie chcemy zawieść.

  Pozycjonowanie stron
  z efectownią

   nie jesteś przekonany?

   Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie strony z efectownia?

   Pozycjonowanie stron z naszą firmą to wiele korzyści. Oferujemy transparentne zasady współpracy, regularne raportowanie i dostępy do mierzalnych wyników oraz 1-miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

   Dla każdego klienta opracowujemy indywidualną strategię i wspólnie wyznaczamy cele, do których dążymy. Dobierzemy najlepszą metodę pozycjonowania i pozyskamy odbiorców zainteresowanych Twoją ofertą. W efectownia masz bezpośredni dostęp do specjalisty SEO, content, Google Ads czy Facebook Ads, którzy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.

   CO JESZCZE OFERUJEMY

   Nasza oferta

   Pozycjonowanie E-Commerce​

   Zdobądź nowych klientów dzięki pozycjonowaniu strony

   Kliknij tutaj
   Pozycjonowanie Lokalne​

   Wyróżnij się na tle konkurencji i bądź znany w swoim mieście

   Kliknij tutaj
   Konsultacje SEO

   Dowiedz się jak pozycjonować i reklamuj firmę

   Kliknij tutaj
   Audyty SEO​

   Przeprowadzimy audyt optymalizacyjny Twojej strony

   Kliknij tutaj
   TO CO LUBIMY NAJBARDZIEJ

   Opinie klientów

   Skontaktuj się
   z nami - pomożemy 😉

    FAQ

    Pozycjonowanie stron - FAQ

    Od czego zacząć pozycjonowanie strony?

    Pozycjonowanie strony WWW to wieloetapowy i długotrwały proces. Niezależnie od wielkości projektu na wstępie niezbędna jest weryfikacja oraz przeprowadzenie audytu SEO. Kolejnym krokiem jest analiza i zbudowanie bazy słów kluczowych, z wykorzystaniem narzędzi takich jak Senuto. Na tej podstawie tworzymy plan treści, oraz same treści, które następnie publikujemy. Równocześnie pracujemy także nad optymalizacją strony, tytułami, wszelkimi aspektami technicznymi, linkbuildingiem itd.

    Kiedy widoczne są pierwsze efekty pozycjonowania strony WWW?

    To, po jakim okresie widoczne będą pierwsze znaczące efekty pozycjonowania strony, zależne jest od wielu indywidualnych czynników. Można wśród nich wymienić obecne pozycje witryny i jej optymalizację pod kątem SEO, trudność wybranych słów kluczowych oraz budżet.

    Na czas pozycjonowania wpływa wiele czynników, chociażby to jak duży serwis obsługujemy, a co za tym idzie, ile zadań musimy wykonać. Przyjmuje się natomiast, że pierwsze realne efekty są widoczne po 3 miesiącach. Z kolei po 6 miesiącach możemy już zaobserwować znaczące wzrosty.

    Ile trwa pozycjonowanie strony?

    Pozycjonowanie stron internetowych to konieczność dostosowywania witryny zarówno do zmieniających się potrzeb użytkownika, jak i algorytmów wyszukiwarki. Patrząc na nie pod kątem długofalowym, możemy więc powiedzieć, że utrzymanie witryny w czołowych wynikach wyszukiwania wymaga permanentnego analizowania, wprowadzania zmian i weryfikowania ich skuteczności.

    Co składa się na pozycjonowanie strony?

    Pozycjonowanie witryny jest złożonym procesem, na który składają się zazwyczaj takie elementy, jak linkbuilding, optymalizacja strony internetowej oraz przygotowanie treści stworzonych z myślą o SEO. Strategia pozycjonowania jest zawsze opracowywana na podstawie wyczerpującego researchu, aby zapewnić jej maksymalną efektywność.

    Co wpływa na pozycjonowanie strony?

    Wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania ma m.in. stan techniczny serwisu, jakość i ilość treści w nim zamieszczonych, stan optymalizacji WWW, historia domeny, ilość linków zwrotnych.

    Jakie narzędzia do pozycjonowania stron wybrać?

    Już na samym początku podjętych działań nie obejdziemy się bez dedykowanych programów i narzędzi. Nie sposób bowiem tak złożonego procesu weryfikować w pełni samodzielnie. Dlatego niezbędny jest dostęp to takich narzędzi jak Senuto

    (umożliwia np. sprawdzanie zmian dotyczących pozycji), Ahrefs, SurferSEO, ScreamingFrog, Google Analytics (pozwala na weryfikację ruchu organicznego i/lub brandowego), Google Search Console itp.

    Jak sprawdzić pozycjonowanie strony?

    Kupując produkt lub usługę chcemy wiedzieć, że druga strona transakcji wywiązuje się z umowy. I nie ma w tym nic dziwnego. Nasze działania obejmują także regularne raportowanie, a więc dokładnie wiesz, za co płacisz. Z kolei, jeśli chcesz w kilka chwil sprawdzić, czy wokół twojej witryny trwają prace, warto po prostu zweryfikować profil linków, wraz z tymi pozyskanymi np. w okresie ostatnich 12 miesięcy. Możemy także sprawdzić, czy i jaki nowy content wpadał na stronę www. Mając dostępy do CMSa możemy z kolei prześledzić zmiany, które zostały wprowadzone. Wytyczne i zasady gry ustalane przez Google są często zmieniane, więc obsługiwanie klienta w ramach pozycjonowania strony, nawet tego „wypozycjonowanego” przez rok, bez dokonywania zmian w treści, linków czy on-site jest zwyczajnie niemożliwe
    – czy też nierealne.

    Jakie korzyści daje pozycjonowanie stron internetowych?

    Bezpośrednio pozycjonowanie strony w Google przekłada się na zwiększenie ruchu w witrynie. To z kolei ma przełożyć się na zwiększenie konwersji/sprzedaży, poprawę widoczności, zbudowania brandu marki w Internecie, konkurencyjność, zwiększenie widoczności firmy poprzez SEO, jeżeli dotychczas nie działaliśmy w tym obszarze.

    Czy pozycjonowanie stron jest trudne?

    Samodzielne pozycjonowanie strony, przez osobę, która nie ma w tym zakresie niezbędnej wiedzy, jest co najmniej trudne, żeby nie powiedzieć niemożliwe. Ze względu na koszt usługi pozycjonowania, często myślimy, że zrobimy to sami. W praktyce może to okazać się nie tylko czasochłonne i nieefektywne, jak również drogie. Wszelkie niezbędne narzędzia, wiedza, a także czas, kosztuje. Do tego dochodzi wiele czynników, ciągłe zmiany algorytmów Google, nowe wytyczne, bardzo zmienne środowisko, konkurencja, która też działa i ciągle stara się być liderem w branży. Profesjonalne pozycjonowanie stron wymagana dużej systematyczności i oczekiwania na efekty miesiącami. Potrzebna jest również (zwłaszcza przy dużych projektach) wiedza techniczna i programistyczna.

    Dlaczego warto pozycjonować stronę?

    Skuteczne pozycjonowanie witryny sprawia, że zajmuje ona wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google na słowa kluczowe związane z prowadzoną działalnością. Dzięki temu możliwe jest pozyskanie tak zwanego ruchu organicznego, w przypadku którego nie ma konieczności płacenia za każde kliknięcie. Ruch na stronie przekłada się zaś na nowych klientów.

    Jakie są najczęstsze błędy popełniane w pozycjonowaniu stron?

    Do najczęstszych błędów w pozycjonowaniu stron możemy zaliczyć słaby linkbuilding, zarówno ze względu na dobór odpowiednich słów kluczowych, jak i z powodu wyboru serwisów o niskiej reputacji czy niezwiązanych z reklamowaną branżą, brak optymalizacji technicznej, słabej jakości treści, niedostosowane pod kątem konkurencji oraz ilościowej, źle wprowadzona struktura. W tym miejscu należy także podkreślić, że krótkofalowe patrzenie na SEO również jest błędem.

    Kto powinien zdecydować się na pozycjonowanie stron?

    Każda firma, która posiada stronę WWW lub jest w trakcie jej tworzenia, patrzy na swój biznes długofalowo i chce budować swój wizerunek w sieci. Alternatywnie są również Google Adsy, które dają efekt tu i teraz.

    Na jak długo podpisywana jest umowa na pozycjonowanie strony?

    W naszej agencji umowa na pozycjonowanie strony internetowej jest podpisywana na czas nieokreślony, z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań i wykorzystujemy wszelkie możliwe techniki, aby pozycjonowanie Twojej witryny przyniosło zamierzone efekty. Stawiamy na przejrzystość i transparentność zarówno naszych działań, raportowania, jak i możliwości zakończenia umowy. Chcemy zatrzymać Cię efektami, jakie wspólnie możemy osiągnąć, a nie wiązać długoterminową umową.

    Co jest potrzebne do rozpoczęcia pozycjonowania WWW?

    Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało — do rozpoczęcia pozycjonowania potrzebna jest strona WWW. Równie ważne są chęci do podjęcia działania w tej materii oraz oczywiście budżet.

    Czy pozycjonowanie stron internetowych to jednorazowa usługa?

    Pozycjonowanie stron internetowych to złożony, wielomiesięczny proces. Nie jest to jednorazowa usługa, jak np. audyt SEO (chociaż i w tym przypadku, po określonym czasie dobrze wykonać go ponownie, w ramach weryfikacji skuteczności prowadzonych działań).

    Czy można przyspieszyć proces pozycjonowania strony?

    Chyba nikogo nie zdziwi fakt, jeśli powiemy, że aby przyspieszyć działania SEO, można zwiększyć budżet. W ten sposób możemy zwiększyć ilość/jakość pozyskanych linków, jak również pracować więcej contentowo, publikować itd. Jeżeli wcześniej zadbaliśmy już o inne elementy techniczne, strukturę itd., to właśnie LB/content może przyspieszyć proces pozycjonowania strony.

    Na ile słów może być pozycjonowana strona internetowa?

    Nie ma limitu słów, na które może być pozycjonowana strona internetowa. Duże serwisy „pozycjonują się” na setki tysięcy słów kluczowych. Zawsze jest jakiś core — typu 2 tysiące słów kluczowych a pozostałe są niejako traktowane dodatkowo. Podtrzymujemy jednak swoje zdanie, że co do zasady takie limitu nie ma. Zawsze jest jednak także druga strona medalu, czyli zdrowy rozsądek i trzymanie się swojej branży, aby za bardzo nie odbiegać od głównej tematyki (tak za bardzo, za bardzo — bo to przyniesie ruch, widoczność, ale już nie konwersje, na której docelowo nam najbardziej zależy).

    Czy pozycjonowanie wymaga wprowadzenia zmian w strukturze strony?

    Tak, pozycjonowanie strony WWW może wymagać wprowadzenia zmian w strukturze strony, aby zwiększyć jej atrakcyjność dla wyszukiwarek i poprawić pozycję w wynikach wyszukiwania. Wprowadzanie zmian w strukturze strony jest często niezbędne, aby zoptymalizować stronę pod kątem SEO.

    Czy pozycjonowanie stron www jest raportowane klientowi?

    Tak — mocno kładziemy na to nacisk. Raportujemy wszelkie nasze działania — contentowe, linkbuilding, prace zespołu SEO. Bazujemy zarówno bieżąco na Trello, np. przy wprowadzaniu audytu SEO, jak również mamy zautomatyzowane raporty w Google Sheets, do których bieżący dostęp ma także klient. Ponadto udostępniamy raporty w LookerStudio wraz z zebranymi danymi. Ponadto nasz klient ma dostęp do Senuto, gdzie w każdej chwili może podejrzeć zmiany widoczności czy pozycje słów kluczowych.

    Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

    Koszt pozycjonowania witryny ustalany jest indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia, takimi jak oczekiwane wyniki oraz branża, w jakiej działa klient. Wpływają na niego między innymi oczekiwania i potrzeby klienta, a także obecny stan strony.

    Zamów konsultację SEO

    Nasz specjalista pomoże Tobie
    zrozumieć proces SEO.