OFERTA

Czym jest audyt seo?

Najprościej mówiąc, jest to analiza strony internetowej, która ma na celu rozpoznanie błędów oraz dopasowanie strategii marketingowej do danej firmy. To właśnie audyt będzie kluczowym fundamentem naszej współpracy i podchodzimy do jego przeprowadzenia w rzetelny sposób. Dzięki niemu nasz zespół będzie wiedział jakie działania należy wdrożyć, aby zwiększyć widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Audyt to pewnego rodzaju wskazówka, która podpowie nam, co należy poprawić, aby działania dotyczące SEO przynosiły lepsze rezultaty. Czasem nawet jedno drobne niedopatrzenie w strukturze strony może sprawić, że roboty Google będą indeksować ją na niższych pozycjach. Powierzając przeprowadzenie audytu specjalistom z naszej agencji, masz pewność, że z chirurgiczną precyzją przyjrzą się oni Twojej stronie i temu, co jej dolega.

  Potrzebujesz darmowej wyceny?

  Specjalistyczne narzędzia

  Robiąc audyt korzystamy z profesjonalnych narzędzi

  Indywidualne podejście

  Szczerze powiemy Ci jak wygląda sytuacja na Twojej stronie

  Skuteczne działanie

  Dzięki audytowi nasze działania będą zaplanowane i skuteczne

  CO W AUDYCIE

  Co znajduje się w
  audycie SEO?

  W dokumencie, którym jest audyt, znajduje się analiza wszystkich elementów danej strony www. Można tam też znaleźć wskazówki, które pomogą usunąć mankamenty, negatywnie wpływające na pozycję strony w wyszukiwarce. Nie zabraknie tam też informacji o duplikacjach na stronie, złych praktykach SEO czy karach od Google.

  Dzięki audytowi mamy szerszy pogląd na to, co do tej pory działo się na stronie i w jakim stopniu jest ona zoptymalizowana. Czasem okazuje się, że wystarczy kilka zmian. Czasem jednak potrzebne jest kompleksowe działanie, które ma na celu „uratowanie” strony przez zginięciem w odmętach drugiej strony Google. Jak wiemy, nikt tam nie zagląda – jedynie nasi copywriterzy, którzy robią research. Możesz mieć pewność, że szczerze powiemy Ci, jak wygląda aktualnie sytuacja na Twojej stronie.

  Pozycjonowanie stron Audyt Seo
  AUDYT SEO

  Dlaczego warto wybrać audyt strony wykonany przez naszą agencję?

  Audyt SEO
  01.
  Niezbędne informacje

  Audyt, który dla Ciebie przygotujemy, będzie zawierał wszystkie niezbędne informacje, które ułatwią nam późniejsze pozycjonowanie Twojej strony. Znajdziesz tam odpowiedź na pytania, które nie dają Ci spać po nocach lub chociaż zaprzątają Twoją głowę podczas porannej kawy.

  02.
  Wskazówki

  Nie zabraknie w nim wskazówek, które przydadzą Ci się podczas budowania swojego miejsca w sieci. Jeśli tylko zostaną one wprowadzone w życie, to Google nie pozostawi tego bez odzewu i nagrodzi Twoja stronę wyższymi pozycjami.

  03.
  Pomoc

  Oprócz wykonania audytu oferujemy też kompleksową pomoc we wdrożeniu go w życie. Doskonale wiemy jak to zrobić i chętnie podzielimy się z Tobą tą wiedzą.

  04.
  Sugerowane zmiany

  Audyt, który dla Ciebie przygotujemy, zawiera spis sugerowanych przez nas zmian, które mają na celu zoptymalizowanie strony. Jeśli tylko pozwolisz im wejść w życie, to drzwi do pozycji w TOP 3 wyników wyszukiwania są dla Ciebie otwarte.

  CO JESZCZE OFERUJEMY

  Nasza oferta

  Pozycjonowanie
  Lokalne

  Wyróżnij się na tle konkurencji i bądź znany w swoim mieście

  Pozycjonowanie
  E-Commenrce

  Zdobądź nowych klientów dzięki pozycjonowaniu strony

  Tworzenie
  linkbuildingu

  Daj się poznać dzięki rozbudowanej strukturze linków.

  Audyty
  SEO

  Przeprowadzimy audyt optymalizacyjny Twojej strony

  TO CO LUBIMY NAJBARDZIEJ

  Opinie klientów

  “ Polecam usługi SEO firmy efectownia.pl
  Szczególnie należy zwrócić uwagę na zaangażowanie i chęć rozwoju.
  Bardzo ważnym aspektem jest umiejętność współpracy i podążeania w kierunku wskazanym Panu Michałowi.
  Poza usłuami w zakresie pozycjonowania stron WWW Pan Michał posiada wiedzę zakresu budowy i edycji stron internetowych opratych na wordpress i ta wiedza wielokrotnie przydała się na różnych poziomach współpracy.
  Szczególnie zwraca uwagę fakt, że Pan Michał niesutannie dąży do rowoju swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy nie tylko w zakresie SEO , ale w całym obszarze marketingu internetowego.
  Dziękuję i pozdrawiam ”


  📍 Damian Czerski
  Wiceprezes Habza Finanse

   

  ” Zdecydowanie polecam Pana Michała Kuklińskiego /efectownia.pl/ jako najlepsza Polska firmę SEO / online marketing. Wcześniej miałem do czynienia z top polskimi firmami które nigdy nie dały mi takiego wsparcia jak Pan Michał. Jest świetnym analitykiem rynku, doskonale rozumiem /czuje potrzeby klienta i to co jest najważniejsze wyprzedza potrzeby klienta. W moim przypadku wywiązał się w 101% z założeń które wspólnie obralismy i dzięki temu mam dzisiaj bardzo dobre wyniki mojej firmy. Ważne: efectownia.pl poświęca uwagę i słucha to co mówi klient, dopasowuje budżet do realnych potrzeb. „


  📍 Sebastian Blaszczyk
  Współwłaściciel biura DuaBenua

   

  „Współpracujemy z agencją Efectownia.pl już od pewnego czasu. Firma dała się poznać jako profesjonalny zespół solidnych kontrahentów. Współpraca z nimi układa się doskonale. Prawdziwi fachowcy znający się na rzeczy. Wychodzą z inicjatywą, wiedzą co i jak należy zrobić i robią to skutecznie i szybko. Bardzo sprawnie rozpoznali naszą branżę oraz ofertę firmy, co pozwala na trafne i skuteczne prowadzenie komunikacji. Sami pilnują prowadzonych projektów i terminów, co daje mi duży komfort współpracy i możliwość skupienia się na swoich firmowych sprawach. Poprzez szeroką ofertę prowadzonych działań na wysokim poziomie (copywriting, SEO, grafika, social, adsy itd.). umożliwiają wspólną realizację różnorodnych i złożonych kampanii. Przy tym wszystkim Pan Michał to bardzo sympatyczna osoba, na której można polegać, profesjonalista, zawsze miły i taktowny, otwarty na potrzeby Klienta i pomocny. Szczerze polecam współpracę z agencją Efectownia.pl!”


  📍 Grzegorz Obrębski
  Comverga

  Napisz do nas