CZAS ZACZĄĆ

Zarządzanie Wizytówką Google Moja Firma

Wizytówka Google Moja Firma to narzędzie, dzięki któremu możesz zarządzać wizerunkiem swojej firmy w przeglądarce. Jest to pierwszy krok do zdobycia lepszej widoczności w sieci. Z pomocą GMF możesz zbudować tożsamość swojej marki oraz zdobyć zaufanie potencjalnych klientów. Nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie, zarządzaniem wizytówki Google Moja Firma zajemy się za Ciebie. Prowadzimy kompleksowe działania, które przekładają się na realne zyski Twojej firmy. Daj się znaleźć w sieci i zacznij zarządzać GMF razem z naszą pomocą.

  Potrzebujesz darmowej wyceny?

  Dlaczego warto zarządzać Wizytówką Google Moja Firma

  Zalety wizytówki Google Moja Firma

  CASESTUDY GMF

  Sprawdź nasze wyniki

  Założenie wizytówki Google Moja Firma jest darmowe. Jednak nie wystarczy jej tylko założyć. Żeby wizytówka przynosiła pożądane efekty musisz ją odpowiednio skonfigurować oraz umiejętnie zarządzać. Dopiero regularne zarządzanie wizytówką Google Moja Firma może przełożyć się na zwiększenie zysków. W dobrze skonfigurowanej wizytówce GMF nie może zabraknąć danych kontaktowych do firmy oraz zdjęć i filmów, które pokazują Twoje produkty bądź usługi. Informacje zawarte w wizytówce muszą być aktualne. Tylko tym sposobem wzbudzisz zaufanie klientów oraz sprawisz, że Google “nagrodzi” ją wyższą pozycją w wynikach wyszukiwania. Zarządzanie wizytówką Google Moja Firma to Twoja szansa na trafienie do osób, które są zainteresowane produktem lub usługą, którą oferujesz, ale wcześniej nie wiedziały o istnieniu Twojej firmy.
  Połączeń tel
  Wizyt www
  Wyświetleń
  prowadzenie wizytówki

  CENNIK

  Ekonomiczny ⭐
  Ekonomiczny ⭐

  299zł

  Miesięcznie

  • Zarządzanie wizytówką
  • Pozycjonowanie NAP
  • Uzupełnienie treści
  • Raportowanie
  Wybierz
  Profesjonalny ⭐⭐⭐
  Profesjonalny ⭐⭐⭐

  599zł

  Miesięcznie

  • Zarządzanie wizytówką
  • Pozycjonowanie NAP
  • Uzupełnienie treści
  • Systematyczne wpisy dt produktów
  • Prowadzenie galerii
  • Odpowiadanie na pytania i opinie
  • Raportowanie
  Wybierz
  Standardowy ⭐⭐
  Standardowy ⭐⭐

  459zł

  Miesięcznie

  • Zarządzanie wizytówką
  • Pozycjonowanie NAP
  • Uzupełnienie treści
  • Systematyczne wpisy dt produktów
  • Prowadzenie galerii
  • Raportowanie
  Wybierz
  FAQ

  Co powinieneś wiedzieć?

  Czym jest wizytówka w Google?
  Wizytówka GMF jest darmowym narzędziem, które zostało stworzone na potrzeby zarządzania wizerunkiem biznesu w Google Moja Firma. Mimo, że pojawia się w sieci, to ma wiele wspólnego z tradycyjną wizytówką, stąd też nazwa. Zawiera podstawowe informacje o Twojej firmie, takie jak numer kontaktowy, adres firmy i godziny otwarcia. Jednak z racji tego, że jest wirtualną wizytówką, możesz dodać do niej dużo więcej informacji. I warto z tej możliwości skorzystać. Między innymi możesz przekierować klienta na stronę internetową firmy lub umieścić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wizytówka GMF wyświetla się w górnej części wyników wyszukiwania oraz w mapach Google. Zawiera najważniejsze informacje na temat działalności Twojej firmy, które są dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Wizytówką Google Moja Firma mogą zarządzać zarówno małe, jak i duże biznesy. Jednak konfiguracja tego narzędzia nie jest taka prosta. Z naszą pomocą zyskasz efektywną wizytówkę, która będzie przykuwać uwagę natrafiających na nią klientów.
  Jakie informacje powinny znaleźć się w wizytówce Google Moja Firma?
  Celem wizytówki jest maksymalne ułatwienie kontaktu klientowi z Twoją firmą, który na nią natrafi. Użytkownik szukający lokalnej firmy, która pokrywa się z działalnością Twojej branży powinien uzyskać informacje takie jak:
  • adres firmy
  • numer kontaktowy
  • godziny pracy (otwarcia i zamknięcia).
  Warto również dodać link do strony internetowej, jeśli ową posiadasz. Prowadzisz restaurację? Wizytówka Google Moja Firma to świetnie miejsce, żeby wyeksponować aktualne menu lub dodać zdjęcia potraw, które mogą zachęcić potencjalnych klientów. Tym sposobem podajesz wszystkie informacje klientowi na tacy, czym zwiększasz szansę na to, że wybierze właśnie Twoją firmę. Natomiast klientów, którzy skorzystali już z Twoich produktów lub usług warto poprosić o dodanie opinii w wizytówce. Im więcej pozytywnych opinii uda Ci się zebrać, tym bardziej będziesz wiarygodny dla internautów, szczególnie tych którzy natkną się na Twoją firmę po raz pierwszy. W wizytówce GMF możesz zamieścić także informacje o aktualnych promocjach i ofertach sezonowych. To dobry sposób na przyciągnięcie uwagi buszujących po sieci internatów. Dzięki temu, że w wizytówce możesz zamieścić wiele ważnych i przydatnych informacji naraz, staje się ona bardzo skutecznym narzędziem w promocji i budowaniu wizerunku firmy.
  Co możemy dla Ciebie zrobić?
  Oferujemy założenie i kompleksowe zarządzanie wizytówką Google Moja Firma. Już posiadasz wizytówkę? Jeśli nie przynosi ona oczekiwanych efektów, to zobaczymy w czym jest problem. Możemy wzbogacić ją o wpisy, zdjęcia, filimiki i co ważniejsze o aktualne informację na temat Twojej firmy. Dzięki współpracy z nami zyskasz przejrzyste raporty z przeprowadzonych działań oraz aktualną wiedzę z zakresu zarządzania wizytówką Google Moja Firma. Kiedy Ty będziesz zajmować się ważnymi dla firmy sprawami, my będziemy zarządzać wizytówką Google Moja Firma - Twoją wizytówką. Zadbamy m.in. o:
  • regularne dodawanie wpisów dotyczących Twojej aktualnej oferty oraz promocji, które budują Twoją pozycję jako eksperta w danej dziedzinie,

  • analizowanie statystyk
  • szybkie reagowanie na opinie klientów
  • wyświetlanie się Twojej wizytówki osobom, które szukają podobnego miejsca w okolicy
  • uzupełnienie informacji o firmie oraz regularne aktualizacje.
  CO JESZCZE OFERUJEMY

  Nasza oferta

  Pozycjonowanie
  Lokalne

  Wyróżnij się na tle konkurencji i bądź znany w swoim mieście

  Pozycjonowanie
  E-Commenrce

  Zdobądź nowych klientów dzięki pozycjonowaniu strony

  Prowadzenie
  Social Media

  Daj się poznać dzięki rozbudowanej strukturze linków.

  Audyty
  SEO

  Przeprowadzimy audyt optymalizacyjny Twojej strony

  TO CO LUBIMY NAJBARDZIEJ

  Opinie klientów

  “Polecam usługi SEO firmy efectownia.pl
  Szczególnie należy zwrócić uwagę na zaangażowanie i chęć rozwoju.
  Bardzo ważnym aspektem jest umiejętność współpracy i podążeania w kierunku wskazanym Panu Michałowi.
  Poza usłuami w zakresie pozycjonowania stron WWW Pan Michał posiada wiedzę zakresu budowy i edycji stron internetowych opratych na wordpress i ta wiedza wielokrotnie przydała się na różnych poziomach współpracy.
  Szczególnie zwraca uwagę fakt, że Pan Michał niesutannie dąży do rowoju swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy nie tylko w zakresie SEO , ale w całym obszarze marketingu internetowego.
  Dziękuję i pozdrawiam”


  📍 Damian Czerski
  Wiceprezes Habza Finanse

  ” Zdecydowanie polecam Pana Michała Kuklińskiego /efectownia.pl/ jako najlepsza Polska firmę SEO / online marketing. Wcześniej miałem do czynienia z top polskimi firmami które nigdy nie dały mi takiego wsparcia jak Pan Michał. Jest świetnym analitykiem rynku, doskonale rozumiem /czuje potrzeby klienta i to co jest najważniejsze wyprzedza potrzeby klienta. W moim przypadku wywiązał się w 101% z założeń które wspólnie obralismy i dzięki temu mam dzisiaj bardzo dobre wyniki mojej firmy. Ważne: efectownia.pl poświęca uwagę i słucha to co mówi klient, dopasowuje budżet do realnych potrzeb. „


  📍 Sebastian Blaszczyk
  Współwłaściciel biura DuaBenua

  ” Bardziej, niż polecam, to polecać już chyba nie można 🙂 Wiadomo, że wszyscy zawsze piszą, że są profesjonalistami, że obsługują kompleksowo, że najwyższej jakości… Ale Michał i jego ekipa NAPRAWDĘ to robią. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla terminowości, solidności i pomysłowości, którą się wykazują. Nie ma chyba pytania, na które nie udzielili mi odpowiedzi nie tylko wyczerpującej, ale przede wszystkim takiej, którą bym zrozumiała. Tu nie ma wciskania na siłę rozwiązań sztampowych czy z podręcznika – jest dopasowywanie działań pod potrzeby klienta, ich regularna kontrola i aktualizacja, a to wszystko przynosi deklarowane efekty. Poza tym ogromna znajomość branży, trendów w SEO i e-commerce, wysoka kultura osobista i szeroko pojęta sympatyczność 😉 Polecam tego Allegrowicza! „


  📍 Olga Wadowska
  Właścicielka Agencji – Królowa Sowa

  Napisz do nas