blog marketing poradniki

Jak dać dostęp do konta Google Analytics? Zobacz, jak to zrobić krok po kroku!

Jak dać dostęp do konta Google Analytics_ Zobacz, jak to zrobić krok po kroku!

Google Analytics jest popularnym i do tego bezpłatnym narzędziem, które umożliwia śledzenie zachowań użytkowników przebywających na Twojej stronie WWW. Dostarcza wiele cennych danych, które można następnie wykorzystywać w działaniach marketingowych. Jednak niektórzy nie mają czasu, aby zajmować się analizą statystyk ruchu na stronie internetowej, i chcą powierzyć to zadanie komuś innemu. Wówczas zastanawiają się, jak dać dostęp do konta Google Analytics. To proste! Pokażemy Ci krok po kroku, jak przebiega ten proces. 

Kontakt Efectownia

Zwiększ swoją widoczność w sieci

Darmowa konsultacja z nami ⤵

Kontakt

Jak dać dostęp do konta Google Analytics? Krok po kroku

  1. Zaloguj się na swoje konto na stronie analytics.google.com, a następnie przejdź do sekcji „Administracja”, którą znajdziesz w lewym dolnym rogu.

  1. Następnie wybierz „Zarządzanie dostępem do konta”.

  1. Przejdziesz na taką stronę:

  1. Kliknij plusa, aby otworzyć rozwijaną listę, gdzie będziesz miał do wyboru dwie opcje. 

  1. Gdy wybierzesz „Dodaj użytkowników”, przejdziesz do takiego widoku:

  1. W widocznym polu tekstowym należy wpisać adresy e-mail użytkowników, którym chcesz nadać dostęp do konta Google Analytics oraz wybrać poziom uprawnień.

  1. Ostatnim etapem jest kliknięcie „Dodaj” i gotowe. 

🚀 Jak dać dostęp do konta Google Analytics – podsumowanie

Dowiedziałeś się już, jak dać dostęp do konta Google Analytics. Nie jest to skomplikowane zadanie. Nigdy nie wybieraj łatwiejszej drogi, czyli nie podawaj nikomu loginu i hasła do GA. Bezpieczniejszy jest powyżej opisany sposób. Wiedz również, że bez Google Analytics trudno wyobrazić sobie efektywne działania marketingowe, więc jest to niezbędne narzędzie.

Kontakt Efectownia

Zwiększ swoją widoczność w sieci

Darmowa konsultacja z nami ⤵

Kontakt

Autor

Michał Kukliński

Założyciel agencji marketingowej efectownia.pl. W swoich działaniach stawia na kompleksowość, oferując swoim klientom pozycjonowanie stron www, prowadzenie profili w social mediach, płatnych kampanii reklamowych, audytów, usługi copywritingu. Zaimplementowanie systemu pracy z książki „Praca głęboka” Cala Newporta” stanowiło jeden z ważnych kroków w jego karierze.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *