blog poradniki social media

Jak udostępnić link do Instagrama znajomym

Jak udostępnić link do Instagrama znajomym

Instagram jest zaliczany do najpopularniejszych platform społecznościowych. Korzysta z niego niewiarygodnie wielka liczba użytkowników każdego miesiąca – nawet 1,28 miliarda. Ty również zdecydowałeś się dołączyć do tego grona i teraz chcesz wiedzieć, jak udostępnić swoje konto na Instagramie, aby znajomi i najbliżsi mogli Cię znaleźć i śledzić? Wcale nie jest to takie trudne. W zależności od tego, czy korzystasz z przeglądarki, czy aplikacji mobilnej, sposób postępowania będzie nieco inny. Przekonaj się, jak udostępnić link do Instagrama znajomym!

Kontakt Efectownia

Zwiększ swoją widoczność w sieci

Darmowa konsultacja z nami ⤵

Kontakt

Udostępnianie linka do konta na Instagramie za pomocą przeglądarki – jak to zrobić? Krok po kroku

Chcesz udostępnić swoje konto znajomym na Instagramie, korzystając z przeglądarki? Możesz to zrobić w dwóch prostych krokach. Zobacz jak!

  1. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie (https://www.instagram.com/), a następnie wejdź w swój profil.

  1. Na samej górze pokaże Ci się link do Twojego konta na Instagramie, który możesz skopiować (Ctrl + C) i wysłać znajomemu. 

Jak udostępnić link do konta na Instagramie za pomocą aplikacji mobilnej? Krok po kroku

Korzystasz z aplikacji mobilnej Instagrama i chcesz podesłać link do swojego profilu bliskiej osobie? Pokażemy Ci, jak możesz to zrobić. 

  1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Instagrama, a następnie przejdź na swoje konto. Kliknij trzy kreski znajdujące się w prawym górnym rogu

  1. Wybierz opcję „Kod QR”.

  1. Skorzystaj z jednej z dwóch opcji – skopiuj link do swojego profilu lub udostępnij go bezpośrednio znajomym. 

Gdy z kolei chcesz udostępnić czyjeś konto, a nie swoje, to wystarczy, że wejdziesz na ten profil, klikniesz trzy kropki w górnym prawym rogu, a następnie wybierzesz opcję „Skopiuj adres URL profilu” lub „Udostępnij ten profil”.

Połącz swoją nazwę z adresem Instagrama – jak to zrobić?

Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne. Spójrz tylko: oto adres naszego profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/efectownia/. Na końcu widzisz nazwę użytkownika – efectownia. Przykładowo, gdy Twoje konto ma nazwę smieszneobrazki, to link będzie wyglądał następująco: http://www.instagram.com/smieszneobrazki/. Wypróbuj tę metodę i stwórz adres URL swojego konta na Instagramie. 

Gdzie możesz udostępnić link do swojego Instagrama?

Co możesz zrobić ze skopiowanym linkiem do Instagrama? Oczywiście podzielić się nim z innymi! Co i jak? Link do swojego (lub czyjegoś) Instagrama możesz udostępnić znajomym za pośrednictwem sms-a lub e-maila. Inną opcją jest dodanie linka na swoich social mediach, takich jak np. Facebook czy Twitter. Dobrym pomysłem będzie również umieszczenie linka do swojego Instagrama na stronie internetowej, dzięki czemu odwiedzające ją osoby będą mogły łatwo przejść do Twoich mediów społecznościowych.

🚀 Jak udostępnić link do Instagrama znajomym – podsumowanie

Teraz wiesz już, jak udostępnić link do Instagrama znajomym. Dzięki tej wiedzy Twoja najbliższa rodzina, znajomi, a także współpracownicy bez problemu mogą odnaleźć Cię na Instagramie. Jest to banalnie proste – wystarczy bowiem, że klikną wysłany przez Ciebie link. 

Kontakt Efectownia

Zwiększ swoją widoczność w sieci

Darmowa konsultacja z nami ⤵

Kontakt

Autor

Michał Kukliński

Założyciel agencji marketingowej efectownia.pl. W swoich działaniach stawia na kompleksowość, oferując swoim klientom pozycjonowanie stron www, prowadzenie profili w social mediach, płatnych kampanii reklamowych, audytów, usługi copywritingu. Zaimplementowanie systemu pracy z książki „Praca głęboka” Cala Newporta” stanowiło jeden z ważnych kroków w jego karierze.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *