Audyt SEO
REKLAMUJ SWÓJ BIZNES

PBN droga do sukcesu w osiąganiu wysokich pozycji.

Szybkie efekty i ogromny zwrot z inwestycji w SEO i to w krótkim czasie? To możliwe, chociaż nie ukrywajmy rzadko spotykane. Jednym z kluczy jest dobra selekcja linków, na których chcemy bazować. Każdorazowo wszelkie działania trzeba także dopasować do aktualnych możliwości witryny oraz potrzeb klienta. Strategia musi być przemyślana, tak aby niepotrzebnie nie przepalać budżetu, a maksymalnie wykorzystać środki, którymi dysponujemy. W poniższych przykładach, efekty są ogromne, a przede wszystkim – pozwalają na uzyskanie zwrotu z inwestycji.

CO TO JEST

Co to są PBN?

PBN czyli strony internetowe w formie zaplecz, służące do linkowania, np. stron naszych klientów. W większości przypadków to postawione blogi na przechwyconych domenach. Nierzadko jest tak, że podlinkowuje się wybranym pakietem, w regularnych cyklach, a efektów ciągle brak.
Nie może być NIC gorszego niż wtopiona kasa, frustracja, stracony czas i ciągły brak efektów. Dlatego też regularnie rozwijamy nasze miejscówki tak, aby spełniały, możliwie jak najwięcej, weryfikowalnych aspektów:

EFEKTY JAKIE MOŻNA UZYSKAĆ

Przejdźmy do przykładu, który zaskoczył nas samych .

Przykład 1

Już po pierwszych trzech miesiącach efekty były zadowalające, a po sześciu śmiało można powiedzieć, że przerosły najśmielsze oczekiwania, nie tylko klienta.
Oczywiście linkowanie to jeden z kluczowych elementów, jednakże nie można zapominać o optymalizacji czy wysokiej jakości contencie na stronie. Dopiero połączenie wszystkich elementów pozwoli nam osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty i odnotowywać wzrosty.


Przykład 2

W tym przypadku publikacje były robione w trzech etapach, na domenie która już dobrze sobie radziła i generowała stabilny ruch. Niemniej nasza praca pozwoliła na kolejne wzrosty.
Nawet w przypadku zaplecz blogowych są lepsze i gorsze możliwości. Dlatego kładziemy nacisk na ciągły rozwój naszych stron, umieszczamy na nich jedynie wartościowe treści i nie zaśmiecamy ich bezwartościowym contentem. W ten sposób klient otrzymuje od nas nie tylko dobra jakościowo treść, zgodną z SEO, ale także umiejscowienie linka w wartościowym miejscu.

ZAMÓW PAKIET U NAS

Jeżeli szukasz rzetelnego podlinkowania, dobrego copywritingu (nie tylko w kwestii unikalnych i poprawnych treści, ale także tworzonego zgodnie z zasadami SEO), przy szybkiej obsłudze i zawsze z zachowaniem ustalonego terminu – zapraszamy do kontaktu.